Pustelnia Złotego Lasu smakuje zimą i latem

"Gość w dom, Bóg w dom" - brzmi staropolskie przysłowie. Wierni temu nakazowi powitamy Cię w naszych progach drogi przybyszu -
Jednym z najważniejszych miejsc na mapie naszego kompleksu jest kuchnia. Mieści się na parterze wraz z refektarzem, w którym serwowane są posiłki. To tutaj trafiamy do waszych serc poprzez wyśmienite dania z akcentami kuchni kamedulskiej.
W refektarzu znajduje się duży kaflowy piec opalany drewnem, który - zwłaszcza zimą, roztacza wokół stołów ciepło domowego ogniska. W refektarzu znajduje się również autentyczna kamedulska studnia z której czerpano przed wiekami wodę.

Posiłki dla gości serwowane są o stałych porach:

  • śniadanie od 8:00 do 10:00
  • obiad 13:00 - 15:00
  • obiadokolacja tyko dla grup zorganizowanych w godzinach do uzgodnienia
  • kolacja 18.00-19.00 latem, 17.00-18.00 zimą
Osoby odwiedzające Pustelnię mogą również korzystać z kuchni kamedulskiej. Bez ograniczeń można nabywać napoje zimne i gorące. W przypadku większych grup należy dokonać wcześniejszej rezerwacji posiłków.
Naszym gościom polecamy również smakowite specjały pochodzące z gospodarstw ekologicznych. W refektarzu i sklepiku Apteka Kamedulska można zaopatrzyć się w miody, dżemy ekologiczne, soki naturalne i ręcznie robione "Krówki Kamedulskie" a także wybornie rozgrzewający miód pitny "Trójniak Kamedulski" oraz pamiątki i inne produkty.