Rezerwacja on-line

Po dokonaniu rezerwacji on-line proszę czekać na odpowiedź i potwierdzenie rezerwacji. Doba hotelowa trwa od 14.00 do południa dnia następnego.

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Wybierz klikając poniżej

  Wybierz klikając poniżej

  Wybierz pokój

  Wybierz termin od

  do

  Dojazd
  własnykomunikacja publiczna

  Przewidywana godzina przyjazdu:

  Wyżywienie
  tylko śniadaniatylko obiadokolacjeśniadania i obiadokolacjebez posiłków –rezygnuję też ze śniadania


  Nr konta do wpłaty zaliczek na pobyt

  BS Staszów O/Rytwiany Nr rachunku: 04 9431 0005 2004 0400 0606 0001

  Po dokonaniu rezerwacji i otrzymaniu potwierdzenia, należy wpłacić 30% wartości zamówienia na rachunek Pustelni. Pozostałą płatność należy uregulować w recepcji, w dniu przyjazdu, lub najpóźniej w dniu wyjazdu, gotówką lub kartą płatniczą. W uzgodnionych wypadkach możliwe jest dokonanie zapłaty przelewem na rachunek bankowy. Zaliczka jest zabezpieczeniem rezerwacji. Rezygnacja (bez względu na okoliczności) do 14 dni przed terminem – zwrot 75% zaliczki, rezygnacja do 3 dni przed terminem – zwrot 50% zaliczki. Rezygnacja późniejsza zwrot 25% zaliczki. Zaliczka przepada w całości, gdy Gość nie poinformuje o rezygnacji z pobytu najpóźniej w przeddzień dnia wyznaczonego przyjazdu. (Regulamin Pustelni pkt I.14)

  Do prawidłowego działania formularza rezerwacji on-line preferowane jest korzystanie z przeglądarek Mozilla Firefox w wersji od 58.0 oraz Google Chrome w wersji od 64.0.