Pustelnia Złotego Lasu - idealna na spotkanie, przyjęcie i konferencję

W ciszy naszego kompleksu z łatwością skupisz uwagę zespołu podczas szkolenia czy konferencji, a piękno Pustelni i jej okolic sprawi, że każda uroczysta chwila nabierze wyjątkowego klimatu. Przekonaj się sam i zarezerwuj wolny termin.
Naszym Gościom oferujemy odpowiednio przygotowane sale konferencyjne, które pomieszczą od 25 do 120 osób, ponadto profesjonalną obsługę i wyśmienite dania z elementami kuchni kamedulskiej.
Sale są odpowiednio przygotowywane w zależności od Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się sale konferencyjne, które idealnie sprawdzą się jako miejsce na szkolenia i konferencje a także na spotkania okolicznościowe. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom sale zostały wyposażone w rzutnik, ekran i nagłośnienie, a na terenie całego ośrodka działa bezprzewodowy Internet. Podczas spotkań można zamówić przerwę kawową.

Cennik sal konferencyjnych

W ofercie: internet bezprzewodowy, ekran, tablice, flipchart, rzutnik, laptop oraz nagłośnienie i mikrofony bezprzewodowe. Dodatkowo oferujemy możliwość noclegu i całodziennego wyżywienia (wg cennika)

Przerwa Kawowa

Podstawowa - (kawa, herbata, woda mineralna, ciastka, paluszki)
Klasyczna - (kawa, herbata, woda mineralna, ciasto klasztorne)
Kanapkowa - (kawa, herbata, woda mineralna, ciasto, kanapki)
Pełna - (kawa, herbata, woda mineralna, soki, owoce, ciasto, kanapki)