Szukasz idealnego prezentu? Zakup VOUCHER!

Na rocznicę, imieniny, urodziny, z okazji … albo nawet bez okazji pobyt w Pustelni może być miłym prezentem.
Wystarczy zamówić dla kogoś bliskiego POBYT W PUSTELNI
Można wybierać spośród trzech opcji:

OPCJA 1 STANDARD

Wykupujemy jako prezent tylko noclegi ze śniadaniami. Pozostały czas Goście organizują sobie samodzielnie. Tani a jednocześnie bardzo wygodny prezent dla ludzi aktywnych.

OPCJA 2 PEŁNA

Goście mają opłacony cały pobyt czyli noclegi i dwa posiłki dziennie. Inne atrakcje w zakresie samodzielnej organizacji.

OPCJA 3 OPEN

W tej opcji Goście mają zapewnione i opłacone wszystko na co się zdecydują w trakcie pobytu . Oprócz noclegów i posiłków może to być np. uroczysta kolacja specjalna (świece, szampan, truskawki itd.) Mogą być wycieczki do pobliskich atrakcji turystycznych lub specjalnie zamówiony masaż. Może też być uroczysta kolacja dla Gości i ich bliskich, których zaproszą.
Jeżeli VOUCHER jest prezentem z okazji … można także z tej okazji zamówić Mszę św. dla Gości.
Pobyt na podstawie vouchera rozpoczyna się po południu w dniu przyjazdu (w opcji 2 i 3 obiadokolacją) i kończy się w południe w dniu wyjazdu.
Cena za dobę pobytu: pokój 1-osobowy: Opcja 1 – 165 zł; Opcja 210 zł ; Opcja 3 – 210 zł+ opłata za usługi dodatkowe (płatne po zakończeniu pobytu)
Cena za dobę pobytu: pokój 2-osobowy: Opcja 1 – 255 zł; Opcja 2 – 345 zł; Opcja 3 – 345 zł + opłata za usługi dodatkowe (płatne po zakończeniu pobytu)
Przy pobytach dłuższych można podjąć próbę negocjacji cen 
W ramach pobytu Goście mają zapewnione bezpłatne:
zwiedzanie Pustelni z przewodnikiem,
parking na terenie obiektu,
dostęp do biblioteki, kaplicy, strefy zdrowia
Termin realizacji vouchera: 6 miesięcy od daty wystawienia.
VOUCHER nie obejmuje długich weekendów i okresów świątecznych
Zakup vouchera/Rezerwacja:
tel.: +48 15 864 77 95; e-mail: recepcja@pustelnia.com.pl
Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, nie łączy się z innymi promocjami. Wykupiony voucher nie podlega wymianie na gotówkę.
Zakupiony Voucher zostanie wysłany pod wskazany adres po uiszczeniu należności. W celu ustalenia daty pobytu należy skontaktować się z recepcją.