Warunki płatności:

Po dokonaniu rezerwacji i otrzymaniu potwierdzenia, należy wpłacić 30% wartości zamówienia na rachunek Pustelni. Pozostałą płatność należy uregulować w recepcji, w dniu przyjazdu, lub najpóźniej w dniu wyjazdu, gotówką lub kartą płatniczą. W uzgodnionych wypadkach możliwe jest dokonanie zapłaty przelewem na rachunek bankowy. Zaliczka jest zabezpieczeniem rezerwacji. Rezygnacja do 14 dni przed terminem - zwrot 90% zaliczki, rezygnacja do 3 dni przed terminem - zwrot 50% zaliczki. Rezygnacja późniejsza zwrot 25% zaliczki.

Zwierzęta:

Istnieje możliwość przyjazdu z ulubionym pupilem. Fakt ten należy wcześniej uzgodnić z recepcją. Hotel może odmówić przyjęcia niektórych zwierząt (agresywnych, głośnych, niebezpiecznych). Za zwierzę, jego zachowanie i ewentualne poczynione szkody odpowiada właściciel. Za zwierzę w pokoju pobierana jest jednorazowa opłata stała wg Cennika.

Transport:

Goście przyjeżdżający komunikacją publiczną mogą zamówić transport do Pustelni z lotniska, dworca czy innego uzgodnionego miejsca oraz z powrotem. Recepcja, na życzenie Gościa może zamówić TAXI.

Opłaty Specjalne:

Gość może zostać obciążony opłatami dodatkowymi za zgubienie klucza do pokoju, złamanie zakazu palenia, uruchomienie alarmu pożarowego, zanieczyszczenie, zaśmiecanie ośrodka. Straty, zniszczenia i szkody wyrządzone w Pustelni zostaną wycenione wg poniesionych strat.

Cennik:

Jest oddzielnym załącznikiem aktualizowanym na kolejne okresy (sezon). Cennik jest publikowany na stronie internetowej Pustelni: www.pustelnia.com.pl