Wizyta duszpasterska.

Nowy Kalendarz na 2019 r.
12/01/2019
Różańcowy Opłatek
14/01/2019
Nowy Kalendarz na 2019 r.
12/01/2019
Różańcowy Opłatek
14/01/2019
Pokaż wszystko

Wizyta duszpasterska.

Zakończył się czas wizyty duszpasterskiej czyli kolędy w naszej parafii. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Leszkowi za zaproszenie księży z klasztoru do współudziału w tej posłudze. Dziś ks. Proboszcz skierował do swoich parafian słowa serdecznego podziękowania:

Pragnę podziękować każdemu z Was, drodzy parafianie, za możliwość naszego spotkania z Wami w Waszych domach. Za dzielenie się z nami Waszymi troskami, smutkami oraz Waszymi radościami i sukcesami. Dziękujemy za Waszą życzliwość, gościnność, serdeczność, otwartość Waszych serc. Budujące są chwile, gdy Waszą radością stają się realizowane duchowe i materialne przedsięwzięcia na terenie całej parafii. To cieszy i daje siłę na czekające nas wyzwania oraz realizację nowych zamierzeń i planów tych bliższych i bardziej odległych. Poczucie wspólnoty daje oparcie i ożywia świadomość bycia potrzebnym każdemu z nas.
Dziękuję ks. Wiesławowi i ks. Piotrowi za okazaną pomoc w wizycie duszpasterskiej.
Pragnę gorąco podziękować za ofiary złożone z racji kolędy. Posłużą one do wykonania stalowej konstrukcji w stropie wieży do zawieszenia dzwonu oraz przygotowania instalacji elektrycznej i sterującej dzwonem, a także na zainstalowanie systemu multimedialnego w naszej świątyni.
Błogosławieństwo Bożej Dzieciny, z którym przybywaliśmy do Waszych domów, niech Wam towarzyszy nieustannie.

Uroczyste zakończenie kolędy odbyło się w minioną środę w klasztorze, gdzie obok mieszkańców i pracowników zgromadzili się także przyjaciele Pustelni.  Ks. Proboszcz przewodniczył wspólnej modlitwie, udzielił kapłańskiego błogosławieństwa i wręczył pamiątkowe obrazki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *