Aktualności

Zakończenie pilotażowego kursu Szkoły Pisania Ikon

To wspaniała chwila w Pustelni Złotego Lasu. W dniu dzisiejszym, 27 stycznia 2024 roku zakończył się I pilotażowy kurs Szkoły Pisania Ikon. W ostatni weekend września uczestnicy rozpoczęli udział w kursie pisząc ikony pod okiem wykładowców z Lwowskiej Szkoły Ikonografii - Solomii Tymo - wykładowcy teorii i historii sztuki, jednocześnie dyrektor Szkoły Malarstwa Ikon "Redruż" od 2009 roku oraz wykładowcy ikonografii Sophi Bilyk i asystentki Patrycji Obarewicz.
Uczestniczki pisały ikony w swoim tempie i uzyskały piękne owoce swojej pracy. Na zakończenie otrzymały certyfikaty z rąk ks. Wiesława Kowalewskiego - rektora Pustelni i Solomii. Gratulacje. Już dziś zapraszamy kolejnych uczestników do udziału w kursach i warsztatach planowanych w najbliższym czasie w Szkole Pisania Ikon w rytwiańskiej Pustelni. Szczegóły na naszej stronie www.pustelnia.com.pl

Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

Pustelnia Złotego Lasu zlokalizowana jest 3 km na wschód od miejscowości gminnej Rytwiany, w powiecie staszowskim (woj. świętokrzyskie). Rytwiany leżą w ciągu drogi wojewódzkiej 764 w odległości ok. 5 km od Staszowa i 14 km od Połańca.


Tarcza Finansowa 2.0 Funduszu Rozwoju dla Mikro, małych i średnich firm

© 2024 Pustelnia Złotego Lasu w Rytwianach - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by lemonpixel booking by hotres

left
right
Dorosłych
-
+
Zamknij